top of page

Přestup do IKIGAI

Do IKIGAI je možné přestoupit v průběhu roku kdykoliv (platí pro školní děti, které již zahájily povinnou školní docházku v jiné škole, tedy děti v současné 1. - 9. třídě).

 

Proces přestupu

Pokud máte zájem o bližší informace k přestupu a chcete si sjednat schůzku v IKIGAI, zašlete nám, prosím, nejprve svůj zájem na e-mail: info@skolaikigai.cz a my se s Vámi spojíme a domluvíme vše potřebné.

1. Schůzka s rodiči a dítětem/dětmi ve škole 

Úvodní setkání rodiny s ředitelem a průvodci i dětmi ve škole. Setkáme se v 9 hodin na společném kruhu. Představíme vizi IKIGAI, provoz školy a naše pravidla a společně zjistíme, zda jsou naše představy o vzdělávání v souladu s Vaší představou o vybrané škole. 

Tato forma setkání je bezplatná.

2. Týden na zkoušku

Následuje "týden na zkoušku" dle dohody s ředitelem, ve kterém již dítě absolvuje celý týden (pondělí - pátek) ve škole IKIGAI za plného provozu. Tato forma seznámení je nezbytným krokem k zjištění, zda dítě, rodina a škola jsou v souladu.

Týden na zkoušku je zpoplatněn částkou 2.500,- Kč a hradí se na účet školy před zahájením.

V ceně není zahrnuto celodenní stravování (110,- Kč/den), které je možné objednat.

3. Nástup do školy

Následuje domluva rodiny s ředitelem školy na termínu, kdy dítě plně přestoupí do IKIGAI. Zda "okamžitě" a pokračuje tedy ihned dále ve výuce, či až od dalšího měsíce či příštího pololetí/nového školního roku. Toto je vždy individuální dohoda mezi rodinou a školou. Samozřejmostí je, že Vám s veškerými formalitami a administrativou přestupu rádi pomůžeme.

PŘESTUP
122754947_353563479248427_42054561222409
bottom of page