top of page

Den Země v IKIGAI!

Aktualizováno: před 5 dny

22. 4. 2024 se u nás ve škole konala akce na Den Země. Jednotlivé týmy se rozdělovaly podle barvy korálků. Průvodci a Expedice (děti z 2. stupně) připravili tři stanoviště: upcyklaci oblečení, třídění odpadu a sázení rostlin.

Proč se slaví „ Den Země“?

Každoročně tento den upozorňuje na ekologické hrozby, učí recyklovat odpad a chovat se zodpovědně k životnímu prostředí. V rámci Dne Země, který původně vznikl v  Americe roku 1970, se koná řada vzdělávacích akcí pro děti i dospělé.    


Foto, text i ilustrace jsou v režii dětí:-)30 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vítáme Vás ve školním blogu IKIGAI!

Redakční tým IKIGAI se skládá ze dvou průvodkyň a osmi dětí různého věku. Již brzy se můžete těšit na první článek, který bude ze školní oslavy Dne Země, na který si děti z druhého stupně připravily e

Comments


bottom of page