2022_2023 Kroužky na web 1. pololetí.png

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ V IKIGAI V 1. POLOLETÍ 2022/2023.

Zápis formou registračního formuláře:

KUTÍLNA

Lektor: Blažena Zappe

Určen: všem dětem

Kapacita: 10 – 12 dětí

Čas: pondělí 13:30 – 14:30

Cena: 2.200,- Kč (zahrnuje i veškerý materiál)

 

Děti se naučí vyrábět nové věci z mála, z věcí, které se běžně nacházejí u nás doma, ve škole. Vyzkouší si práci s různými materiály. Věnovat se budeme tématům v rytmu roku (Vánoce, jaro, Velikonoce), ale i netradičním formám výroby. Zkusíme si vyrobit penál, svíčky, lampión, peněženku, obal na svačinu nebo třeba vánoční purpuru. Navíc děti vyzkouší keramickou dílnu v průběhu celého pololetí hned několikrát.

Bláža je maminka 3 dětí, její nejstarší Miri navštěvuje IKIGAI již 2. rokem. Bláža je povoláním zlatník a klenotník, prošla spousty uměleckých kurzů a školou uměleckých řemesel. Má letitou praxi s vedením kroužků keramiky pro děti i dospělé, má vlastní ateliér a je přebornicí ve vaření a pečení všeho druhu, s přesahem do minimalizmu.

ART

Lektor: Marko Tokar

Určen: dětem 3. a 4. ročníku

Kapacita: 6 - 8 dětí

Čas: středa 13:30 – 15:00

Cena: 2.200,- (zahrnuje i veškerý materiál)

 

Tento výtvarný program se zaměřuje na podporu kreativity a well-beingu (vnitřní pohody) dítěte, kde si děti vyzkouší různé výtvarné aktivity a techniky samy i ve skupině. Celkově se jedná o tvorbu a reflexi výtvarných děl v rámci malé skupiny dětí stejné věkové kategorie a porovnání vnitřní pohody dítěte na počátku a na konci programu. Mezi hlavní výtvarné pomůcky patří temperové, akvarelové a prstové barvy, tuše, štětce, houbičky, tužky, pastelky a fixy.
Marko je průvodcem v IKIGAI. Kromě angličtiny, kterou v IKIGAI vyučuje, studuje psychologii na Univerzitě Karlově. Jeho dalšími zájmy jsou výtvarná tvorba, arteterapie, hudba, muzikoterapie, táboření, výlety do přírody a například jízda na kole.

 

SPORTOVKY

Lektor: Kubík Podroužek

Určen: všem dětem

Kapacita: 15 dětí

Čas: čtvrtek 13:30 – 15:30 (120 min.)

Cena: 2.900,- Kč

 

Kroužek plný pohybových aktivit pro všechny, kdo se chtějí hýbat. Děti se mohou těšit nejen na oblíbené týmové míčové sporty (fotbal, volejbal, házenou a další), ale stejně tak i individuální sporty. Vyzkoušíme různé atletické disciplíny, běh na čas, hod diskem, skok daleký a mnohé další. Těšíme se na společné sportování.

Kubík je průvodcem v IKIGAI. Kromě matematiky má rád, když může vzít děti do přírody, do lesa, za pohybem a poznáním. Mezi jeho hlavní koníčky patří výlety do hor, florbal, fotbal, Dračí doupě a práce na zahradě.

Jóga s Mayou (dospělí)

Lektorka: Mája Dolinská

Určeno: dospělí (začátečníci i pokročilí)

Kapacita: 6 lidí

Čas: úterý 18:30 - 20:00 (90 min.)

Cena: 180,- Kč/lekci (nebo 1.600,- permanentka na 10 lekcí)

 

Registrace místa nutná zde.

 

Jóga pro všechny dospělé (bez věkové hranice) a pro všechny úrovně pokročilosti (vhodné také pro začátečníky). Pravidelné praktikování jógy nám pomáhá zlepšit kvalitu našeho každodenního života. Lépe poznáváme sami sebe a to nejen po fyzické stránce. Kromě toho, že se stáváme silnější a flexibilnější, také prohlubujeme a zpomalujeme náš dech. Jóga nás dále účí obrátit svojí pozornost dovnitř, pomáhá tím zlepšit naší koncentraci a meditaci.

Mája je certifikovanou lektorkou Evropské federace jógy a na lekcích procvičuje klasické styly jógy (hlavne hatha a rádža jógu). Kromě jógy má ráda i jiné sporty, pobyt v přírodě a kreativní tvorbu.

Kontaktní osoba: Anna Brzáková (IKIGAI), e-mail: anna@skolaikigai.cz

ZÁJMOVÉ KROUŽKY