NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ V IKIGAI V 2. POLOLETÍ 2021/2022.

Zápis formou registračního formuláře:

KUTÍLNA

Pondělí: 13:30 – 14:30 (60 min.)

Lektor: Alena Kopřiva Chadová

Určen: bez věkového omezení

Cena: 1.900,- Kč

 

Kutilská dílna, ve které budeme cíleně i experimentálně tvořit z různých materiálů. Děti si vyzkouší řemeslné dovednosti, tvůrčí techniky, seznámí se s pracovními pomůckami a nářadím, a také se základními pojmy z oblasti umění a designu. Kutit budeme v dílně, ve škole nebo venku a náplň jednotlivých lekcí se bude odvíjet podle přání dětí. Kroužek je vhodný pro kluky i pro holky.

Alena je průvodkyní dětí v lesní škole a maminkou dvojčat. Iniciovala vznik komunitní zahrady v Praze-Kolovratech, kde působí jako koordinátorka. Příležitostně, ale ráda se věnuje permakulturnímu a grafickému designu.

SPORTOVKY

Úterý: 13:30 – 14:30 (60 min.)

Lektor: Kubík Podroužek

Určen: 1. – 5. ročník

Cena: 1.500,- Kč

 

Kroužek plný pohybových aktivit pro začínající sportovce od 1. - 5. ročníku. Děti se mohou těšit nejen na oblíbené týmové míčové sporty (fotbal, volejbal, házenou a další), ale stejně tak i individuální sporty. Vyzkoušíme různé atletické disciplíny, běh na čas, hod diskem, skok daleký a mnohé další. Těšíme se na společné sportování.

Kubík je průvodcem v IKIGAI. Kromě matematiky má rád, když může vzít děti do přírody, do lesa, za pohybem a poznáním. Mezi jeho hlavní koníčky patří výlety do hor, florbal, fotbal, Dračí doupě a práce na zahradě.

Hudební kroužek

Úterý: 14:45 – 15:30 (45 min.)

Lektor: Veronika Kočová

Určen: bez věkového omezení

Cena: 1.900,- Kč

Hudební kroužek je určen všem dětem, které to táhne k muzicírování. Bude se hodně zpívat za doprovodu kytary, flétny i kláves, hrát na perkuse a další hudební nástroje, které děti třeba ještě neznají. Chybět nebudou ani různé hudební hry, pohyb a tanec, při kterých zapojíme celé tělo. Děti se naučí též základy hudební teorie.
Verča učí hudební výchovu a vede pěvecké sbory na hudební ZŠ i ZUŠ.

Angličtina hrou (začátečníci)

Středa 13:30 – 14:30 (60 min.)

Lektor: Pavla Bartůňková

Určen: předškoláci a 1. třída

Cena: 1.900,- Kč

 

Kroužek angličtiny je určen pro předškoláky a 1. třídu. Budeme si hrát, zpívat a tancovat. Děti tak získají svou první slovní zásobu a kontakt s angličtinou. Těšit se můžete na Zlatou bránu, Kufr nebo Pana Čápa v cizím jazyce.

Pavla vystudovala anglickou filologii na FFUP, řadu let pobývala v zahraničí a učila na jazykové škole. Je certifikovanou jazykovou koučkou (www.languagecoach.me), dva dny v týdnu průvodkyní v lesním klubu Podhoubí (https://lkpodhoubi.cz) a také maminkou tří dětí.

To bude cirkus!

Středa 14:30 – 15:30 (60 min.)

Lektor: Zbyněk Šporc

Určen: bez věkového omezení

Cena: 2.500,- Kč

 

To bude cirkus! Trochu žonglování, trochu akrobacie, trochu divadla, ale především hodně legrace. Základní gymnastická průprava, nesoutěživé hry, rytmika, loutkoherectví, improvizace, pantomima aj. Kroužek je určen všem dětem bez rozdílu věku.
Zbyněk je členem souboru Cirk La Putyka, hercem v divadle Minor a Studio DVA, tanečníkem v Národním divadle. Je jedním z lektorů dětské cirkusové školy při La Putyce a věnuje se okrajově i dabingu. Absolvoval kurz Respektovat a být respektován a je otcem 3 malých synů.

Jóga s Mayou (dospělí)

Středa: 19:00 - 20:15 (75 min.)

Lektorka: Mája Dolinská

Určeno: dospělí (začátečníci i pokročilí)

Cena: 150,- Kč/lekci

Registrace místa nutná předem.

 

Jóga pro všechny dospělé (bez věkové hranice) a pro všechny úrovně pokročilosti (vhodné také pro začátečníky). Pravidelné praktikování jógy nám pomáhá zlepšit kvalitu našeho každodenního života. Lépe poznáváme sami sebe a to nejen po fyzické stránce. Kromě toho, že se stáváme silnější a flexibilnější, také prohlubujeme a zpomalujeme náš dech. Jóga nás dále účí obrátit svojí pozornost dovnitř, pomáhá tím zlepšit naší koncentraci a meditaci.

Mája je certifikovanou lektorkou Evropské federace jógy a na lekcích procvičuje klasické styly jógy (hlavne hatha a rádža jógu). Kromě jógy má ráda i jiné sporty, pobyt v přírodě a kreativní tvorbu.

Kontaktní osoba: Anna Brzáková (IKIGAI), e-mail: anna@skolaikigai.cz