top of page

Dny otevřených dveří

DOD

Dny otevřených dveří jsou pro tento školní rok již za námi, ale můžete se přijít nezávazně podívat v den zápisů , tj. 20. května 2024, či si s námi domluvit individuální schůzku, na které se seznámíte se vzdělávací koncepcí, s rytmem dne, týdne i harmonogramem roku. Prostor bude také pro vaše dotazy. Děti jsou samozřejmě vítány. 

Pro návštěvu nás kontaktujte na: info@skolaikigai.cz

Zápis do školy IKIGAI

Zápis

Zápis dětí do 1. třídy i vyšších ročníků proběhne 20. května 2024. Již nyní můžete vyplnit přihlášku k zápisu dítěte, ozveme se Vám a domluvíme si přesný čas zápisu. Zápis probíhá formou krátkého rozhovoru s rodiči a dítětem. 

Přesup

Mám zájem o přestup 

Děkujeme za odeslání!

Přestup do školy IKIGAI

Máme jedno volné místo na 1. stupni a dvě na 2. stupni. Domluvte si s námi schůzku přímo ve škole a v případě zájmu naplánujeme pro Vaše dítě týden na zkoušku.

Indi vzd

Individuální vzdělávání

Zatím nejsme zapsání v rejstříku MŠMT ČR. Fungujeme jako komunitní (sdružená) škola, kdy jsou děti v režimu individuálního vzdělání.

ikigai-9182 (2).jpg
šklné

Školné a stravné

Školné pro první dítě činí 93 000 Kč za rok, tedy  9 300 Kč za měsíc při rozvržení na 10 měsíců. Za sourozence je cena 83 000 Kč za rok.

Stravování v IKIGAI zajišťuje pro zájemce externí dodavatel Bistro inspirace. Oběd (polévka a hlavní chod) za cenu 81 Kč, dopolední svačina 25 Kč a odpolední svačina 25 Kč.  Různé varianty si volí sami rodiče/děti prostřednictvím internetového systému dodavatele.

bottom of page